Рівні умови для учасників одеського забігу

Для учасників торгів нерідко існують існуючі відносини з тендерним агентством, наприклад, за поточним або попереднього контракту. Під час покупки це може дати іншим учасникам торгів уявлення (реальне або уявне) про те, що поточний або колишній постачальник має перевагу. Агентства повинні бути інформовані про потенціал нинішнього або колишнього постачальника, щоб отримати конкурентну перевагу і управляти цією ситуацією.

Наприклад, у агентства є договір на обслуговування в Одесі. Поточний підрядник має спеціальні знання про необхідні послуги і встановив хороші відносини з агентством. При повторних торгах на послуги інші потенційні учасники торгів можуть відчути, що вони не можуть ефективно конкурувати, подаючи свої заявки і пропонуючи свої послуги, і їм може бути відмовлено.

Завдання — створити рівні умови для всіх учасників торгів в Одесі. Для цього використовуйте наступну стратегію:

  • Розподіл відповідальності таким чином, щоб ніхто з керівників поточного або попереднього постачальника не брав участі в процесі торгів або не міг вплинути на результати.
  • Розробити стратегію ефективного процесу розкриття інформації та взаємодії з ринком. Для цього вони додають докладну (неконфіденційну) інформацію про вимогу (включаючи дані про продуктивність, такі як обсяг або рівень попиту) до тендерної документації.
  • Переконайтеся, що існуючий контракт містить діючі перехідні положення. Зазвичай для цього потрібно, щоб посадова особа розкрило інформацію як уряду, так і уряду іншим учасникам торгів.
  • Розробіть стратегію оцінки співвідношення ціни і якості, якщо існуючий підрядник є єдиним учасником торгів. Наприклад, за допомогою порівняльного аналізу, підготовки надійних попередніх оцінок для цілей порівняння та відкритих аудитів.
  • Переконайтеся, що права інтелектуальної власності за поточним контрактом досить широкі, щоб дозволити агентству отримати доступ і використовувати інтелектуальну власність.

Детальніше про те, як ефективно і безпечно проводити закупівлі в Одесі, ви можете дізнатися на сайті https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/zakazat-otsenku-nedvizhimosti-v-zaporozhe/.