Головні критерії оцінки тендеру на оренду нерухомості та її обрахунок


Критерії зважуються, щоб відобразити, наскільки вони важливі для клієнта. Це нормально, щоб дати ціну зважування щонайменше 60%, а решту виділених іншими критеріями, що в цілому 100%. Це хороша практика, щоб критерії та зважування відомих претендентів були в запрошенні до участі в торгах.

Потім кожен тендер отримує оцінку за кожним критерієм, часто 0 – найнижча оцінка, 10 – найкраща. Тендери можуть набирати кількість оцінювачів, або різні оцінювачі можуть оцінювати різні критерії.

Бали можна віднести до тендерних цін різними методами, але одним із загальних методів є:

Оцінка = 10 * найнижча відповідна ціна/ціна учасників.

Це дає оцінку з 10.

Дізнатися про сам тендер можна на сайті sale.ueex.com.ua.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 2-1.jpg

У найбільш прямолінійних оцінках загальний бал тендеру можна розрахувати, помноживши бал за кожним критерієм на його зважування, а потім додавши разом або усереднивши результати для кожного оцінювача. Там, де оцінювачі мають дуже різні бали, може бути проведена нарада для виявлення причин.

Більш складні оцінки можуть включати додаткові орієнтири. Наприклад, можуть існувати певні критерії, які є простою проблемою передачі/відмови. Наприклад, невиконання певного аспекту запрошення до участі у тендері. Також можуть існувати критерії, для яких дуже низький рейтинг є неприйнятним (наприклад, оцінка менше 3 з 10 за методологією), незалежно від оцінок за іншими критеріями.

Після того, як клієнт визначив бажаного учасника, він може вступити з ним у переговори . Ці переговори є можливістю узгодити або прояснити будь-які питання щодо ціни та якості пропонованих робіт, умов контракту та програми і можуть призвести до подальшого коригування тендерної документації та подання переглянутих тендерів. Це останній шанс, що клієнту та команді консультантів доведеться домовлятися з учасниками торгів, поки вони все ще зазнають тиску конкуренції. Клієнт може вступити в тендерні переговори з двома кращими претендентами до вибору успішного пропозиції. Дізнатися про сам тендер можна на сайті sale.ueex.com.ua/filter/bankrupts-property.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 3-1.jpg

Важливо підтримувати повний аудиторський слід усього тендерного процесу. Будь-які досягнуті домовленості повинні бути ретельно розроблені та підписані обома сторонами, оскільки вони складатимуть частину контрактної документації.

Примітка: державні проекти або проекти, що субсидуються державою, можуть бути предметом процедур закупівель OJEU. Це вимагає реклами контрактів в Офіційному віснику ЄС (OJEU), а тендери повинні проводитись як за відкритою процедурою, так і за обмеженою процедурою, процедурою конкурентного діалогу або процедурою конкурентних переговорів.